Elliana Walmsley: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 269: Line 269:
| style="text-align: center; " |n/a
| style="text-align: center; " |n/a
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2019
| style="text-align:center;"|The Strangler
| style="text-align:center;"|The Strangler
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|Contemporary
Line 288: Line 288:
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos
|-
|-
| style="text-align:center;"|Existence Part 2
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2020
| style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Existence (Part 2)
| style="text-align:center;"|
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Mark Meismer
| style="text-align:center;"|NUVO (Tulsa)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align:center;"|The Dance Awards (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos
|}
|}