Elliana Walmsley: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 669: Line 669:
|-
|-
|2016-2019
|2016-2019
|Dance Moms
|''Dance Moms''
|Herself
|Herself
|
|
|-
|-
| rowspan="2" colspan="1"|2018
| rowspan="2" colspan="1"|2018
|Crazy Ex-Girlfriend
|''Crazy Ex-Girlfriend''
|Dancer
|Dancer
|1 Episode
|1 Episode
|-
|-
|Dancing With The Stars Juniors
|''Dancing With The Stars Juniors''
|Pro Dancer
|Pro Dancer
|
|
|-
|-
|2018-9
|2018-9
|Boss Cheer
|''Boss Cheer''
|Sammy
|Sammy
|
|-
|2020-2022
|''Chicken Girls''
|Claire
|
|
|}
|}
Line 696: Line 701:
|-
|-
|2017-8
|2017-8
|Dance Diva's Nutcracker
|''Dance Diva's Nutcracker''
|Gracie
|Gracie
|Off Broadway
|Off Broadway
Line 710: Line 715:
|-
|-
|2017
|2017
|Extra
|''Extra''
|Dancer
|Dancer
|Azalea Carey
|Azalea Carey
Line 716: Line 721:
|-
|-
|2017
|2017
|A Different Way
|''A Different Way''
|Dancer
|Dancer
|DJ Snake
|DJ Snake