Sean Lew: Difference between revisions
No edit summary |
→Duets: add dances |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
| style="text-align: center; " |Ria | | style="text-align: center; " |Ria | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Boyfriend | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Boyfriend | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Shannon Mather | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Shannon Mather | ||
| style="text-align: center; " |[[Autumn Miller]] | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Autumn Miller]] | ||
| style="text-align: center; " |National Hall of Fame Showdown Champion Dance | | style="text-align: center; " |National Hall of Fame Showdown Champion Dance | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Countdown (Fallbrook) | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|} | |} | ||