Harlow Ganz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="12"|2018 | ||
|Glory | |Glory | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 43: | Line 43: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Elegy | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lyrical | ||
|Radix Nationals | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge Award | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 51: | Line 54: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|So Long | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Open | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 76: | Line 82: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
|Portraits | |Portraits | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 82: | Line 88: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Slide | | rowspan="2"|Slide | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
|Radix (Tacoma) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
| | | | ||