Harlow Ganz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 37: Line 37:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10"|2018
| rowspan="12"|2018
|Glory
|Glory
|Jazz
|Jazz
Line 43: Line 43:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Elegy
| rowspan="3"|Elegy
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="3"|Lyrical
|Radix Nationals
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge Award
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 51: Line 54:
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|So Long
| rowspan="7"|So Long
| rowspan="6"|Open
| rowspan="7"|Open
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 76: Line 82:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="3"|2019
|Portraits
|Portraits
|Contemporary
|Contemporary
Line 82: Line 88:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Slide
| rowspan="2"|Slide
|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
|Radix (Tacoma)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award
|-style="text-align: center; "
|JUMP (Minneapolis)
|JUMP (Minneapolis)
|
|