Harlow Ganz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2019 | ||
|Portraits | | rowspan="3"|Portraits | ||
|Contemporary | | rowspan="3"|Contemporary | ||
|Radix (Minneapolis) | |Radix (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|YAGP (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Slide | | rowspan="2"|Slide | ||
| Line 94: | Line 100: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Coppelia | |||
|Contemporary | |||
|YAGP (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||