Harlow Ganz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 157: Line 157:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="12" |2019
| rowspan="13" |2019
| rowspan="7" |Portraits
| rowspan="7" |Portraits
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
Line 182: Line 182:
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="4" |Slide
| rowspan="5" |Slide
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |Frankie Mannella
| rowspan="5" |Frankie Mannella
|Radix (Tacoma)
|Radix (Tacoma)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award
Line 195: Line 195:
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|JUMP (Minneapolis)
|JUMP (Minneapolis)
|
|- style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "