Jade Cloud: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 367: | Line 367: | ||
|Showstopper (Hartford) | |Showstopper (Hartford) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Double Platinum | |1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Double Platinum | ||
|- | |||
|[[Tea Adamson]]<br />[[Kamryn Beck]]<br />[[Ava Cota]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Sarah Reasons]]<br />[[Maddie Ziegler]] | |||
|[[Tea Adamson]]<br />[[Kamryn Beck]]<br />[[Ava Cota]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Sarah Reasons]] | |||
|[[Maddie Ziegler]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Nia Frazier]]<br />[[Kendall Vertes]] | |||
|[[Nia Frazier]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />[[Kendall Vertes]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Maddie Ziegler]] | |||
|- | |||
|[[Tea Adamson]]<br />[[Kamryn Beck]]<br />[[Sarah Reasons]] | |||
|} | |} | ||
The Good Life - Lyrical (with [[Tea Adamson]], [[Kamryn Beck]], [[Ava Cota]], [[Sarah Hunt]], [[Sarah Reasons]], and [[Maddie Ziegler]]) | The Good Life - Lyrical (with [[Tea Adamson]], [[Kamryn Beck]], [[Ava Cota]], [[Sarah Hunt]], [[Sarah Reasons]], and [[Maddie Ziegler]]) | ||