Alyssa Park: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 73: Line 73:
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="9"|2018
| rowspan="10"|2018
| rowspan="5"|Miss Banana
| rowspan="6"|Miss Banana
| rowspan="5"|Musical Theater
| rowspan="6"|Musical Theater
| rowspan="5"|Rachel Miller
| rowspan="6"|Rachel Miller
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Platnum
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Platnum
Line 87: Line 87:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Anaheim III)
|Showstopper (Anaheim III)
|
|-style="text-align: center; "
|Showstopper WCF
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "