Alyssa Park: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 73: Line 73:
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="11"|2018
| rowspan="13"|2018
| rowspan="7"|Miss Banana
| rowspan="7"|Miss Banana
| rowspan="7"|Musical Theater
| rowspan="7"|Musical Theater
Line 98: Line 98:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|Machine Routine
| rowspan="6"|Machine Routine
| rowspan="4"|Open
| rowspan="6"|Open
| rowspan="4"|
| rowspan="6"|
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 106: Line 106:
|Showstopper (Anaheim III)
|Showstopper (Anaheim III)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Showstopper WCF
|
|-style="text-align: center; "
|Countdown (Lake Elsinore)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|JUMP (Anaheim)
|JUMP (Anaheim)
Line 114: Line 120:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10"|2019
| rowspan="10"|2019
|Like a River
| rowspan="2"|Like a River
|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
|
| rowspan="2"|Amy Berokoff
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|I've Got Rhythm
| rowspan="2"|I've Got Rhythm