Alyssa Park: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 167: | Line 167: | ||
|YAGP (Los Angeles) | |YAGP (Los Angeles) | ||
|Top 24 | |Top 24 | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Sparrow | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Junior<br />Female Non-Stop Dancer | |||
|} | |} | ||