Ashley Gonzales: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 345: | Line 345: | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round | !colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round (Don't Wanna Think) | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''Ashley & Zack''' | |||
|style="text-align: center;"|'''92''' | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Morning of Owl | |||
|style="text-align: center;"|91.7 | |||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut (Fix You) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |||
|style="text-align: center;"|90 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez | |||
|style="text-align: center;"|91 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Derek Hough | |||
|style="text-align: center;"|93 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE''' | |||
|style="text-align: center;"|'''91.3''' | |||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Divisional Final (????) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Misty Copeland | |||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez | |||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|Derek Hough | |||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE''' | |||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"| | ||
|} | |} | ||