Ashley Trinh: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|} | |} | ||
=== | ===Groups=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%;" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%;" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | ||
|- | |- | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Fly On | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |[[Solea Chaidez]]<br />Katie Goeltz<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />[[Yuki Miyata]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |What Have You Done | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |[[Solea Chaidez]]<br />Katie Goeltz<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />[[Yuki Miyata]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Low | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |[[Solea Chaidez]]<br />Katie Goeltz<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />[[Yuki Miyata]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Classic Cool | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Natalia Carreon<br />[[Sydney Centeno]]<br />Xiana Gil<br />Katie Goeltz<br />[[Jadyn Hernandez]]<br />Emily Joe<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />Paige Martinez<br />[[Yuki Miyata]]<br />Gianna Morrone<br />[[Kina Siu]]<br />[[Janette Solorzano]]<br />[[Priscilla Tom]]<br />[[Alyssa Trinh]]<br />[[Ashley Trinh|Ashley Trin]]<br />[[Jana Tsai]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Large Groups | |||
|} | |} | ||