Ava Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 184: Line 184:
|Bennet Espindabanick<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Sophie Jurkovich<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Lauren Olson<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
|Bennet Espindabanick<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Sophie Jurkovich<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Lauren Olson<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|Party
|Hip Hop
|Bennet Espindabanick<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Sophie Jurkovich<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Lauren Olson<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Arsonist's Lullaby
|Arsonist's Lullaby
Line 226: Line 220:
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Knocking On Heavens Door
|Knocking on Heavens Door
|Lyrical
|Lyrical
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|3<sup>rd</sup> in Teen Lines
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Diggy
|Diggy