Ava Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="2"|2018 | ||
|Mirror | |||
|Open | |||
|[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|I Want You Back | |I Want You Back | ||
|Jazz | |Jazz | ||