Ava Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 332: | Line 332: | ||
| rowspan="2"|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| rowspan="2"|Bennet Espindabanick<br />[[Sara Gutz]]<br />Isabella Jarvis<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Maria Neely<br />[[Ali Ogle]]<br />Keira Redpath<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]] | | rowspan="2"|Bennet Espindabanick<br />[[Sara Gutz]]<br />Isabella Jarvis<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Maria Neely<br />[[Ali Ogle]]<br />Keira Redpath<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Water from the Same Source | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Alexa Adams<br />Alaina Bader<br />Diarra Chatham<br />Bennet Espindabanick<br />Gabbie Faeh<br />Ty Feldewerd<br />Grace Frey<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Brynn McDonald<br />Olivia Penticoff<br />Chase Peterson<br />Ashley Sandquist<br />Lauren Sklar<br />Sydney Sticha<br />Joshua Ukura<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Electric Network | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Alexa Adams<br />Alaina Bader<br />Diarra Chatham<br />Bennet Espindabanick<br />Gabbie Faeh<br />Ty Feldewerd<br />Grace Frey<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Brynn McDonald<br />Olivia Penticoff<br />Chase Peterson<br />Ashley Sandquist<br />Lauren Sklar<br />Sydney Sticha<br />Joshua Ukura<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Got It | |||
| rowspan="2"|Jazz | |||
| rowspan="2"|Alexa Adams<br />Alaina Bader<br />Diarra Chatham<br />Bennet Espindabanick<br />Gabbie Faeh<br />Ty Feldewerd<br />Grace Frey<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Brynn McDonald<br />Olivia Penticoff<br />Chase Peterson<br />Ashley Sandquist<br />Lauren Sklar<br />Sydney Sticha<br />Joshua Ukura<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||