Ava Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 122: | Line 122: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2018 | ||
|Mirror | | rowspan="3"|Mirror | ||
|Open | | rowspan="3"|Open | ||
|[[Ellie Wagner]] | | rowspan="3"|[[Ellie Wagner]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||