Ava Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2017 | ||
|Shning | |Shning | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Forest | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Open | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos | |1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Phoenix) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="7"|2018 | | rowspan="7"|2018 | ||