Ava Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 62: Line 62:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2017
| rowspan="4"|2017
|Shning
|Shning
|Contemporary
|Contemporary
Line 68: Line 68:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Forest
| rowspan="3"|Forest
| rowspan="2"|Open
| rowspan="3"|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
Line 75: Line 75:
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Phoenix)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7"|2018
| rowspan="7"|2018