Ava Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 151: Line 151:
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2018
| rowspan="4"|2018
| rowspan="3"|Mirror
| rowspan="3"|Mirror
| rowspan="3"|Open
| rowspan="3"|Open
Line 162: Line 162:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|Le Voyage
|Contemporary
|[[Ava Wagner]]
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|}
|}