Ava Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 151: | Line 151: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2018 | ||
| rowspan="3"|Mirror | | rowspan="3"|Mirror | ||
| rowspan="3"|Open | | rowspan="3"|Open | ||
| Line 162: | Line 162: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Le Voyage | |||
|Contemporary | |||
|[[Ava Wagner]] | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||