Ava Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|2018 | ||
| rowspan="4"|Escape | | rowspan="4"|Escape | ||
| rowspan="4"|Open | | rowspan="4"|Open | ||
| Line 127: | Line 127: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="4"|2019 | |||
|Ex Hominum | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Story | |||
|Open | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||