Ava Wagner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 159: Line 159:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|The Story
| rowspan="2"|The Story
|Open
| rowspan="2"|Open
| rowspan="2"|
|Showbiz
|
|
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos