Sean Lew: Difference between revisions

imported>KidsSupport
imported>KidsSupport
Line 112: Line 112:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Wonderful World
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Wonderful World
| style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Pauline Mata
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Pauline Mata
| style="text-align: center; " |Starquest
| style="text-align: center; " |Starquest
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
|-
| style="text-align: center; " |Starbound
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
|-
|-