Bailey Sok: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>KidsSupport |
||
| Line 293: | Line 293: | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" style="background:#f2c8e0;" |The Semi Finals | ! colspan="2" style="background:#f2c8e0;" |The Semi Finals | ||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Keagan Capps ("Bohemian Rhapsody")''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |89 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |90 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |93 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''90.7''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Upeepz ("Bebot”)''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |89 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |88 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |90 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''89''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Jake & Chau ("Say You Love Me”)''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |96 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |95 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |95 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''95.7''' | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Bailey & Kida ("Momma I Hit a Lick")''' | | colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Bailey & Kida ("Momma I Hit a Lick")''' | ||