Briar Nolet: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 590: | Line 590: | ||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | | style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | ||
| style="text-align: center;" |96 | | style="text-align: center;" |96 | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |97 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''95.3''' | |||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" font-size:90%; " | |||
|- | |||
! colspan="2" style="background:#f2c8e0;" |Divisional Final () | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |96 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |93 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | | style="text-align: center;" |Derek Hough | ||