Briar Nolet: Difference between revisions
<3 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
| style="text-align: center; " |2007 | | style="text-align: center; " |2007 | ||
| style="text-align: center; " |Pink Cadillac | | style="text-align: center; " |Pink Cadillac | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Open | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Grand Island) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Grand Island) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Solos<br />Gold Award | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Solos<br />Gold Award | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper East Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Competitive Open Solos<br />Platinum Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2008 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2008 | ||