Charlise Lardizabal: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |When It's All Over | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 12-14 Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Spotlight (San Jose) | | style="text-align: center; " |Spotlight (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|} | |} | ||