Charlize Glass: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Adding categories
imported>KidsSupport
Line 77: Line 77:
| style="background:pink;" |Nominated
| style="background:pink;" |Nominated
| style="text-align:center;" | <ref>[https://www.industrydanceawards.com/dancers-choice-awards/2013/nominees Dancers Choice Awards 2013 | Nominees]</ref>
| style="text-align:center;" | <ref>[https://www.industrydanceawards.com/dancers-choice-awards/2013/nominees Dancers Choice Awards 2013 | Nominees]</ref>
|-
|2016
| Industry Dance Awards
| Dancers Choice Award -<br />Favorite Dance 17 & Under
| Charlize Glass
| style="background:pink;" |Nominated
| style="text-align:center;" | <ref>[https://www.industrydanceawards.com/dancers-choice-awards/2016/nominees Dancers Choice Awards 2016 | Nominees]</ref>
|-
|-
|2018
|2018