Chloe Mihacevich: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 81: Line 81:
|-
|-
| style="text-align: center; " |Wasting My Younger Years
| style="text-align: center; " |Wasting My Younger Years
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Lindsay Stacy<br />Victoria Fox
| style="text-align: center; " |Lindsay Stacy<br />Victoria Fox
| style="text-align: center; " |[[Madeline Mihacevich]]
| style="text-align: center; " |[[Madeline Mihacevich]]
Line 89: Line 89:
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |4 Degrees
| style="text-align: center; " |4 Degrees
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Cassie Dzienny
| style="text-align: center; " |Cassie Dzienny
| style="text-align: center; " |[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]]
| style="text-align: center; " |[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]]
Line 95: Line 95:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Bird Girls
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Bird Girls
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 105: Line 105:
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|Praying
|Lyrical
|Casssie Dzienny
|
|
|
|}
|}