Chloe Mihacevich: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 86: | Line 86: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2015 | | style="text-align: center;" |2015 | ||
| style="text-align:center;"|The Gifts | | style="text-align: center;" |The Gifts | ||
| style="text-align:center;"|Lyrical | | style="text-align: center;" |Lyrical | ||
| style="text-align:center;"|Cassie Dzienny | | style="text-align: center;" |Cassie Dzienny | ||
| style="text-align:center;"|[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]] | | style="text-align: center;" |[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]] | ||
| style="text-align:center;"|Hollywood Vibe | | style="text-align: center;" |Hollywood Vibe | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Teen Trios | | style="text-align: center;" |1<sup>st</sup> in Teen Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hope There's Someone | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hope There's Someone | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 112: | Line 112: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|Colors | | style="text-align: center;" |Colors | ||
| style="text-align:center;"|Contemporary | | style="text-align: center;" |Contemporary | ||
| style="text-align:center;"|Katie Hazard | | style="text-align: center;" |Katie Hazard | ||
| style="text-align:center;"|[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]] | | style="text-align: center;" |[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]] | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align: center;" | | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Teen Trios | | style="text-align: center;" |1<sup>st</sup> in Teen Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| Line 145: | Line 145: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Trios | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|Praying | | style="text-align: center;" |Praying | ||
| style="text-align:center;"|Lyrical | | style="text-align: center;" |Lyrical | ||
| style="text-align:center;"|Casssie Dzienny | | style="text-align: center;" |Casssie Dzienny | ||
| style="text-align:center;"|[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]] | | style="text-align: center;" |[[Madeline Mihacevich|Madeline]] & [[Lainey Mihacevich|Lainey]] | ||
| style="text-align:center;"|Showstoppers | | style="text-align: center;" |Showstoppers | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Teen Trios | | style="text-align: center;" |1<sup>st</sup> in Teen Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |2019 | |||
| style="text-align: center;" |Amen | |||
| style="text-align: center;" |Contemporary | |||
| style="text-align: center;" |[[Madeline Mihacevich]] | |||
| style="text-align: center;" |[[Lainey Mihacevich|Lainey]] & Haley Dye | |||
| style="text-align: center;" |Intrigue | |||
| style="text-align: center;" |1<sup>st</sup> in Teen Trios | |||
|} | |||
===Groups=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:70%; font-size:90%;" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center;" |2016 | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align: center;" |Money Money | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align: center;" |Lyrical | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align: center;" |Self-Choreographed | ||
| style="text-align:center;"|[[ | | style="text-align: center;" |[[Madeline Mihacevich]]<br>Hannah Kerr<br>Haley Dye | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align: center;" |Hollywood Vibe | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align: center;" | | ||
|} | |} | ||