Category:Crazy 8s: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | | style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | ||
| style="text-align: center;" |'''92.3''' | | style="text-align: center;" |'''92.3''' | ||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" font-size:90%; " | |||
|- | |||
! colspan="2" style="background:#f2c8e0;" |Divisional Final (Burn) | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |94 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |93 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |92 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''93''' | |||
|} | |} | ||