Diana Pombo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | | style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |NYCDA (Orlando) | ||
| style="text-align: center; " |Unknown | | style="text-align: center; " |Unknown | ||
|- | |- | ||
| Line 108: | Line 108: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | | style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |NUVO (Memphis) | ||
| style="text-align: center; " |Closing Performance | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |ASH (Orlando) | |||
| style="text-align: center; " |Unknown | | style="text-align: center; " |Unknown | ||
|- | |- | ||
| Line 114: | Line 117: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | | style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Jump Dance Convention<br />(Miami) | ||
| style="text-align: center; " |Unknown | | style="text-align: center; " |Unknown | ||
|} | |} | ||