Diana Pombo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 104: Line 104:
| style="text-align: center; " |Unknown
| style="text-align: center; " |Unknown
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Arbenita
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Arbenita
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 117: Line 117:
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley
| style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley
| style="text-align: center; " |Jump Dance Convention<br />(Miami)
| style="text-align: center; " |Jump (Miami)
| style="text-align: center; " |Unknown
| style="text-align: center; " |Unknown
|-
| style="text-align: center; " |Gratitude
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Radix (Washington D.C.)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}