Sean Lew: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
m 1 revision imported
>KidsSupport
Line 539: Line 539:
! Notes
! Notes
|-
|-
| colspan="1" rowspan="4" | 2014
| colspan="1" rowspan="3" | 2014
| ''See Dad Run''
| ''See Dad Run''
| Hi-Def Boy #2
| Hi-Def Boy #2
Line 547: Line 547:
| Hal
| Hal
|1 episode
|1 episode
|-
|''Penguins of Madagascar''
|Additional Voices
|
|-
|-
|''"Freaks Like Me" by Todrick Hall''
|''"Freaks Like Me" by Todrick Hall''