Ellie Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 286: | Line 286: | ||
| | | | ||
|Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />Abby Welter | |Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />Abby Welter | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|In Your Wondering | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Eva Igo]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 347: | Line 354: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Partition | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Amaya Kaufenberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Eva Igo]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Safety & Suppression | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Eva Igo]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|I Wasn't Done | |I Wasn't Done | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | | | ||
|Alex Arce<br />Dominick Burkhardt<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Eli Smutny<br />Joshua Ukura | |Alex Arce<br />Dominick Burkhardt<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Eli Smutny<br />Joshua Ukura | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Party | |||
|Hip Hop | |||
|Bennet Espindabanick<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Sophie Jurkovich<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Lauren Olson<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 360: | Line 386: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|2<sup>nd</sup> in Large Groups | |2<sup>nd</sup> in Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Go Off | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|La La Land | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Bennet Espindabanick<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Maris Lapointe<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Even Stranger Things | |Even Stranger Things | ||