Ellie Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 464: | Line 464: | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
| rowspan="2"|Alex Arce<br />Bennet Espindabanick<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | | rowspan="2"|Alex Arce<br />Bennet Espindabanick<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Purpose | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Bennet Espindabanick<br />[[Sara Gutz]]<br />Isabella Jarvis<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Maria Neely<br />[[Ali Ogle]]<br />Keira Redpath<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||