Ellie Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Duets |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 206: | Line 206: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2018 | ||
|A Case of You | | rowspan="2"|A Case of You | ||
|Open | | rowspan="2"|Open | ||
|[[Taylor Sieve|Kevin]] Avila | | rowspan="2"|[[Taylor Sieve|Kevin]] Avila | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |Showstopper (Minneapolis) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Mirror | |||
| rowspan="3"|Open | |||
| rowspan="3"|[[Ava Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showstopper (Minneapolis) | |Showstopper (Minneapolis) | ||