Ellie Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 206: Line 206:
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2018
| rowspan="5"|2018
|A Case of You
| rowspan="2"|A Case of You
|Open
| rowspan="2"|Open
|[[Taylor Sieve|Kevin]] Avila
| rowspan="2"|[[Taylor Sieve|Kevin]] Avila
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Mirror
|Showstopper (Minneapolis)
| rowspan="2"|Open
|
| rowspan="2"|[[Ava Wagner]]
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Mirror
| rowspan="3"|Open
| rowspan="3"|[[Ava Wagner]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Minneapolis)
|Showstopper (Minneapolis)