Ellie Wagner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 191: | Line 191: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|2015 | ||
|Sit For Awhile | |Sit For Awhile | ||
| | | | ||
| Line 218: | Line 218: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|A Case of You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Kevin Avila | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showstopper (Minneapolis) | |Showstopper (Minneapolis) | ||