Ellie Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 191: Line 191:
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|2015
| rowspan="2"|2015
|Sit For Awhile
|Sit For Awhile
|
|
Line 218: Line 218:
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2018
| rowspan="6"|2018
| rowspan="2"|A Case of You
| rowspan="3"|A Case of You
| rowspan="2"|Open
| rowspan="3"|Open
| rowspan="2"|[[Taylor Sieve|Kevin]] Avila
| rowspan="3"|Kevin Avila
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Minneapolis)
|Showstopper (Minneapolis)