Ellie Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Editing a gallery
imported>Kingofgameshows800
Line 221: Line 221:
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2018
| rowspan="7"|2018
| rowspan="3"|A Case of You
| rowspan="3"|A Case of You
| rowspan="3"|Open
| rowspan="3"|Open
Line 244: Line 244:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|Le Voyage
|Contemporary
|[[Ellie Wagner]]
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|}
|}