Ellie Wagner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 230: Line 230:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5" |2020
| rowspan="5" |2020
| rowspan="2" |I Will Always Love You
| rowspan="3" |I Will Always Love You
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|
|-style="text-align: center; "
|JUMP (Minneapolis)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "