Hope Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 224: | Line 224: | ||
|KAR | |KAR | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="10"|2018 | |||
|I'm A Brass Band | |||
| | |||
|Musical Theater | |||
|[[Delaney Bojorquez]]<br>[[Sammi Chung]]<br>[[Hope Edwards]]<br>[[Kendyl Fay]]<br>[[Ella Montano]]<br>[[Alyssa Park]]<br>[[Naia Parker]]<br>[[Laci Stoico]]<br>[[Rylee Young]] | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Le Jazz Hot | |||
|Jazz | |||
| | |||
|[[Delaney Bojorquez]]<br>Kate Dunst<br>[[Hope Edwards]]<br>[[Kendyl Fay]]<br>[[Alyssa Park]]<br>[[Naia Parker]]<br>[[Laci Stoico]]<br>Leighton Werner<br>[[Rylee Young]] | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|D3 | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br>[[Delaney Bojorquez]]<br>[[Hope Edwards]]<br>[[Kendyl Fay]]<br>[[Alyssa Park]]<br>[[Naia Parker]]<br>[[Laci Stoico]]<br>Leighton Werner<br>[[Rylee Young]] | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Phantom | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br>[[Delaney Bojorquez]]<br>Kate Dunst<br>[[Hope Edwards]]<br>[[Kendyl Fay]]<br>Mackenzie Gregorio<br>Alexa Hedlund<br>Arabella Kim<br>Madelyn Laussade<br>[[Ella Montano]]<br>Kayla Nagel<br>[[Alyssa Park]]<br>[[Naia Parker]]<br>Kaedyn Toscano<br>Brooke Volkert<br>Leighton Werner<br>[[Rylee Young]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||