Izzy Howard: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 229: Line 229:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="6" |2022
|Medicina
|Medicina
|Contemporary
|Contemporary
Line 236: Line 236:
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="2" |Black Coffee
| rowspan="4" |Black Coffee
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="4" |Musical Theatre
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
|Radix (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Protégé
|-
|Jump (Las Vegas)
|Jump (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|-
|NUVO (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
|24/7 (Long Beach)
|24/7 (Long Beach)