Izzy Howard: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Eee514
Line 318: Line 318:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="3" |2023
| rowspan="4" |2023
| rowspan="2" |This Bitter Earth
| rowspan="2" |This Bitter Earth
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="2" |Musical Theatre
Line 333: Line 333:
|24/7 (Anaheim)
|24/7 (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Non-Stop Dancer
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Non-Stop Dancer
|-
|Harlequinade Variation
|Ballet
|
|Adrenaline (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|}
|}