Izzy Howard: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Eee514
Line 355: Line 355:
|3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Teen Female Best Dancer
|3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Teen Female Best Dancer
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="7" |2024
| rowspan="2" |Over It, Scene
| rowspan="3" |Over It, Scene
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Maria Konrad
| rowspan="3" |Maria Konrad
|NYCDA (Los Angeles)
|NYCDA (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Outstanding Artist
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Outstanding Artist
|-
|-
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|24/7 (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|-
Line 373: Line 376:
|Aria
|Aria
|Contemporary
|Contemporary
|
|Norbert De La Cruz III
|NUVO (Los Angeles)
|NUVO (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
Senior Female Breakout Artist
|-
|-
|Sonata
|Sonata