Izzy Howard: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Eee514 |
||
| Line 355: | Line 355: | ||
|3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Teen Female Best Dancer | |3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Teen Female Best Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Over It, Scene | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Maria Konrad | ||
|NYCDA (Los Angeles) | |NYCDA (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Outstanding Artist | |1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Outstanding Artist | ||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 373: | Line 376: | ||
|Aria | |Aria | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | |Norbert De La Cruz III | ||
|NUVO (Los Angeles) | |NUVO (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
Senior Female Breakout Artist | |||
|- | |- | ||
|Sonata | |Sonata | ||