Jadyn Hernandez: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 27: Line 27:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |Younger
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia
| style="text-align: center; " |Velocity
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016