Jadyn Saigusa: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 107: Line 107:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="3"|2019
| rowspan="2"|Joga
| rowspan="3"|Joga
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 115: Line 115:
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos
|4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos
|}
|}