Jadyn Saigusa: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Joga | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 115: | Line 115: | ||
|KAR (Riverside) | |KAR (Riverside) | ||
|4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos | |4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos | |||
|} | |} | ||