Janette Solorzano: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 96: Line 96:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Fragile Hope
| style="text-align: center; " |Fragile Hope
| style="text-align: center; " |Contemporary/Modern
| style="text-align: center; " |Contemporary/Modern
Line 103: Line 103:
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Groups
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Groups
|-
| style="text-align: center; " |Bills
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Morgan Burke
| style="text-align: center; " |The Posse
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |
|}
|}