Kaycee Rice: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 477: | Line 477: | ||
|- | |- | ||
|'''2017:'''<br />[[Tahani Anderson]]<br />Gabe De Guzman<br />Will Simmons<br />Prince Aidan | |'''2017:'''<br />[[Tahani Anderson]]<br />Gabe De Guzman<br />Will Simmons<br />Prince Aidan | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2015-8 | |||
| rowspan="4" |''The Ellen DeGeneres Show'' | |||
|'''2015:'''<br />tWitch & Allison Hooker | |||
|Starring quartet | |||
|Gabe De Guzman | |||
|Winner of kids dance challenge | |||
|- | |||
|'''2017:'''<br />Portugal | |||
|Background | |||
|Sean Lew<br />[[Charlize Glass]]<br />Josh Price | |||
| | |||
|- | |||
|'''2017:'''<br />Ellen DeGeneres | |||
|Starring sextet | |||
|tWitch Hooker<br />4 others | |||
|Ellen's birthday | |||
|- | |||
|'''2018:'''<br />self | |||
|Starring duet | |||
|Sean Lew | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||