Kendyl Fay: Difference between revisions
>Softiedancerss |
>Softiedancerss No edit summary |
||
| Line 166: | Line 166: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
|You’ll Find A Way | | rowspan="2" |You’ll Find A Way | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Taylor Tsvyetkov | | rowspan="2" |Taylor Tsvyetkov | ||
|JUMP (Reno) | |JUMP (Reno) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|24/7 (Reno) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|2021 | |2021 | ||