Kiarra Waidelich: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| style="text-align: center; " |National Mini Female Best Dancer | | style="text-align: center; " |National Mini Female Best Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Raymonda Variation | |||
| style="text-align: center; " |Ballet | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |YAGP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |River | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Caves | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Teddy Forance | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hold Tight | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hold Tight | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||