Kiarra Waidelich: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lauren Fetto | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lauren Fetto | ||
| style="text-align: center; " |24/ | | style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Quinn Callahan | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Quinn Callahan | ||
| style="text-align: center; " |24/ | | style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock Award | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock Award | ||
|- | |- | ||
| Line 99: | Line 99: | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Teddy Forance | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Teddy Forance | ||
| style="text-align: center; " |24/ | | style="text-align: center; " |24/7 (San Diego) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 126: | Line 126: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |24/ | | style="text-align: center; " |24/7 (Glendale) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 137: | Line 137: | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |YAGP (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Contemporary Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Contemporary Solos | ||
|- | |||
| rowspan="15" style="text-align: center; " |2019 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lost Without You | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Brian Mueca | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Denver) | |||
| style="text-align: center; " |Closing Show | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Long Beach) | |||
| style="text-align: center; " |Closing Show | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |Closing Show | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |This House | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Katy Tate | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |Closing Show | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Los Angeles) | |||
| style="text-align: center; " |Closing Show | |||
|- | |||
| rowspan="9" style="text-align: center; " |Pause, Goodbye | |||
| rowspan="9" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="9" style="text-align: center; " |Kirsten Russell | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||