Kylie Perzigian: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Take Flight | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Take Flight | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | | style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |20<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | style="text-align: center; " |2018 | ||